بسیاری از برندهای نوپا تصور می کنند که ضرورت طراحی سایت فروشگاهی فقط برای تازه کارها مطرح است و کسب و کارهای سنتی و برندهای قدیمی نیازی به طراحی سایت فروشگاهی برای عرضه محصولات و خدماتشان به مشتریان قدیمی؛ ندارند. اما این تفکر تا چه حد منطقی و درست به نظر می رسد؟ یکی از الزامات رشد کسب و کار در دنیای امروز، آشنایی با دنیای آنلاین است و ما دنیای مجازی را با مجموعه ای از وب سایت های جذاب که به ارائه محصولات و خدمات مختلفی می پردازند؛ متصور می شویم. به راستی کدامیک از ما هستیم که جستجویی در گوگل نکرده باشیم تا از اعتبار یک برند در دنیای مجازی مطمئن شویم و یا از جدیدترین محصولات برند محبوبمان با خبر شویم؟ بنابراین برندها صرف نظر از محبوبیت و میزان سابقه ای که دارند نیاز دارند تا روزانه به تعداد مراجعه کنندگان خود بیفزایند.

 

آیا فقط برای مطرح شدن کسب و کارتان به طراحی سایت فروشگاهی نیاز دارید؟

 

طراحی سایت فروشگاهی برای فروشگاه های نوپا

سایت فروشگاهی شما فضایی است که در آن مصولات و خدمات را به بهترین شکل ممکن به مخاطبین خود می شناسانید. بنابراین شاید مهمترین نکته در طراحی سایت فروشگاهی استفاده از محتوایی مناسب باشد، اگر شما محتوایی مناسب برای سایتتان آماده کرده باشید، موتورهای جستجو هم به کمک شما خواهند آمد و شما جز سایت های پر بازدید خواهید شد. مورد مهم دیگر برای یک کسب و کار و برند نوپا، تلاش برای جلب اعتماد مخاطبین و صد البته مشتریان احتمالی است. طراحی سایت فروشگاهی شما باید به گونه ای باشد که در بخش های مختلف آن نشانه هایی برای جلب اعتماد مشتریان قرار داده شده باشد، مانند مواردی از قبیل:

·        نماد اعتماد الکترونیک که نشانی بر معتبر بودن کسب وکاراینترنتی است.

·        نظرات مشتریان پیشین که به صورت ابراز رضایت آنان از تجربه همکاری با فروشگاه شماست و صرفا به نقد محصولات منتهی نشده است.

بررسی صفحه بندی محصولات و چیدمان محصول در سایت

این مورد مهم در بخش ضرورت تولید محتوای مناسب برای سایت قرار می گیرد، باید برای طراحی سایت فروشگاهی خود سیاستهای ویژه ای را در نظر بگیرید مثلا برای تخفیفها در زمان اعیاد برنامه ریزی کنید و محصولات با تخفیف بالا را در صفحات اول و پر بازدید قرار دهید. برای افزایش زمانی که کاربران در سایت فروشگاهی سپری میکنند باید به چیدمان محصول توجه ویژه ای کرد و چیدمان محصولات در طراحی سایت فروشگاهی به صورتی باشد که مخاطب با ورود به اولین صفحه در سایت فروشگاهی با تنوعی گسترده از محصولات یا خدمات مواجه شود و تمایل خود را به برررسی وب سایت از دست ندهد. یکی دیگر از ترفندهای جذب علاقه مشتری در فرایند جذب محصول این است که صفحات نخست وب سایت را تیتر بندی کنید و محصولات پرفروش، دارای تخفیف ویژه یا جذاب را در صفحات نخست قرار دهید، این ترفند بسیار تاثیرگذار است.

طراحی سایت فروشگاهی مناسب و درآمد بالاتر

بله تعجب نکنید با طراحی سایت فروشگاهی مناسب درآمدتان هفت برابر می شود و شاید هم بیشتر، لازم به تعجب نیست طراحی سایت فروشگاهی مناسب مزایایی را با کم ترین قیمت در اختیار شما قرار می دهد که بسیار شگفت انگیز است. در ادامه بخشی از این مزایای شگفت انگیز را برای شما لیست کرده ایم

·        ایجاد تنوع برای خرید طیف مختلفی از مشتریان

·        ارائه جز به جز اطلاعات دقیق محصولات یا خدمات

·        صرفه جویی در زمان و وقت و بازدهی حداکثری بر اساس صرف زمان حداقلی

·        گلوبالیزه شدن و دسترسی به مشتریان بالقوه در سر تا سر دنیا با صرف کمترین هزینه ممکن

·        برقرای ارتباط بهتر و دوستانه تر با مشتریان و جذب وفاداری آنان برای برندهای کوچک و کسب و کارهای نوپا

·        مدیریت بهتر فروش و هدایت کسب و کار نوپا

·        ایجاد اعتبار برای برند نوپا با صرف کنرین میزان هزینه و زمان

 

طراحی سایت فروشگاهی و برند سازی برای کسب و کارهای کوچک

 

طراحی سایت فروشگاهی و برند سازی برای کسب و کارهای کوچک

بله لازم نیست رویای جهانی شدن برندتان را به فراموشی بسپارید، با طراحی سایت فروشگاهی مناسب برای برند کوچکتان، اولین قدم را در این راه بردارید، دنیای مجازی چنان نیروی شگفت انگیزی دارد که به شما کمک خواهد کرد به سرعت در راه به دست آوردن رویا هایتان کسب کنید، با طراحی سایت فروشگاهی مناسب شما هزینه ای بسیار اندک را صرف این می کنید که در دسترس تمام مشتریان احتمالی خود، در سر تا سر جهان قرار بگیرید و با شناخت نیازهای آنان برند خودرا توسعه دهید.

 

شرکت سی ام اس ایران

جمع بندی

یکی از الزامات رشد کسب و کار در دنیای امروز، آشنایی با دنیای آنلاین است و ما دنیای مجازی را با مجموعه ای از وب سایت های جذاب که به ارائه محصولات و خدمات مختلفی می پردازند؛ متصور می شویم. بنابراین شما هم برای توسعه کسب و کارتان نیاز به همکاری با شرکت طراحی سایت کاردانی که به خوبی از عهده طراحی سایت فروشگاهی بربیاید، دارید. طراحی سایت فروشگاهی باید بهینه باشد و سرعت لود شدن صفحات در آن سریع باشد تا دسترسی مشتریان به محصولات بالا برود. شرکت سی ام اس ایران به آدرس cms-iran.com نامی موفق با تجربه ای درخشان، در زمینه طراحی سایت است و همکاری با این مجموعه تضمینی خواهد بود که کسب و کارتان در فضای مجازی به خوبی مطرح گردد.